Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego serwis informacyjny
OZPTD
Dane adresowe
Regiony OZPTD
Zarząd Główny OZPTD
Biuro OZPTD
Statut OZPTD
OGŁOSZENA
  • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
  • Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • BIURO OZPTD

      Biuro Zarządu Głównego OZPTD

    Biuro OZPTD
    ul. Hoża 86
    00-682 Warszawa
    tel./fax 22. 628 80 18
    e-mail: biuro@ozptd.pl

     

    Dyrektor Generalny - Andrzej Bogdanowicz
    kom. 502 502 416
    e-mail: andrzej.bogdanowicz@ozptd.pl

    Główny Specjalista ds. Kadrowo-Administracyjnych - Elżbieta Kulesza
    kom. 609 547 809
    e-mail: e.kulesza@ozptd.pl

     

    Ośrodek Szkolenia OZPTD
    Pl. Konstytucji 3-go Maja 9 pok.28
    64-920 Piła
    tel. 67 350 99 15
    fax. 67 348 25 45

     

    Kierownik Ośrodka Szkolenia OZPTD – Anna Frankowska
    kom.693 840 575
    e-mail: a.frankowska@ozptd.pl

    Specjalista ds. szkoleń – Maria Zakrzewska
    kom. 693 840 283,
    e–mail: zakrzewska@ozptd.pl

    Młodszy Specjalista ds. szkoleń kandydatów na kierowców - Marta Deszkiewicz
    kom. 603 470 012
    e-mail: m.deszkiewicz@ozptd.pl 

      udostępnił Bartosz Wegenke dnia 2016-07-09
      opracował Bartosz Wegenke dnia 2014-10-09
    inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra